חברת ניקיון משרדים

אין היום חברה שמכבדת את עצמה, ולא מחזיקה שירותי ניקיון זמינים לאורך כל שעות היממה. החזקת חברת ניקיון משרדים מאפשרת לעובדים להיות חופשיים ופנויים באופן קבוע לעסוק במטלות המקצועיות שלהם – בחלל עבודה מאורגן. מעבר לחיסכון בעלויות, העובדים בחברה שלכם ייהנו ממשרד נקי שהם מגיעים אליו בכל בוקר, ויחוו סביבת עבודה מכבדת מאוד ונעימה לכל הדעות. לפרטים נוספים צרו קשר עם בסט קלנינג.

כיצד לבחור חברת ניקיון משרדים?

בבואכם לבחור חברת ניקיון משרדים לעסק שלכם, חשוב לתת את הדעת על ההיבטים המשמעותיים שיסייעו לכם בעת החיפוש:

 1. ניסיון – רצוי למצוא חברת ניקיון משרדים אשר יספק מענה מקצועי לאחר שהם צברו שנות ניסיון רבות בתחום. ניקיון משרדים מקצועי שומר על איכות כל הרהיטים והחפצים שנמצאים במשרד לאורך זמן ברמה גבוהה מאוד מבלי לפגוע בהם.
 2. המלצות – אם אין לכם מידע בנוגע לחברות ניקיון משרדים רצוי לבקש המלצות.
 3. גודל המשרד – גודל המשרד משפיע, כך שיש לשים לב באופן קבוע שכל חלקי המשרד נשמרים באיכות גבוהה של ניקיון – וברמת תחזוקה ללא פשרות.
 4. כמות העובדים – ככל שיש לכם יותר עובדים בחברה, כך יש צורך לבצע תחזוקה באופן קבוע ויומיומי. מה שאומר שלפעמים שווה לכם להחזיק צוות תחזוקה וניקיון באופן קבוע במשרד.
 5. שעות פעילות – חברות ניקיון משרדים מספקות לבעלי המשרדים את שירותי הניקיון גם מחוץ לשעות המקובלות בשוק. כך, ניתן למנוע מצב בו המנקים מפריעים לעובדים בשגרת היומיום.

חברת ניקיון משרדים הגדולה בישראל

אם החלטתם שאתם רוצים לשפר את איכות החיים של העובדים במשרד שלכם, אתם לא חייבים לשבור את הראש ולחפש את כל האפשרויות הטובות ביותר לשדרג את המשרד. בעזרת אחזקה של צוות ניקיון באופן קבוע במשרד, אתם מספקים לעובדים רמת בסיסית מאוד אך חיונית של ניקיון אשר מאפשרת להם להרגיש בנוח במשרד. זו החלטה בעלת משמעות כלכלית פעוטה יחסית על חברות גדולות אבל, עם השפעה חברתית על ההתנהלות של העובדים לאורך שגרת היומיום.

חברת ניקיון משרדים הגדולה בישראל

שירותי ניקיון למשרדים

בשנים האחרונות, המשרדים הגדולים של תל אביב והמרכז מעוניינים ליצור סביבת עבודה נקייה, מכבדת וגם כזו שתקל על העובדים. באופן לא מפתיע, אחת מההחלטות הראשונות של כל משרד חדש כוללת השכרת שירותי ניקיון למשרדים לטובת תחזוקה שוטפת של כל החלל משרדי. כך העובדים המקצועיים לא נדרשים לקחת חלק בשגרת הניקיון השוטפת כדי לשמור על משרד נקי ומטופח – אלא לעסוק אך ורק בעבודה המקצועית שלהם ולקדם את העסק שלכם לשלב הבא. צוות הניקיון מאפשר לכל עובד להגיע למשרד נקי ומסודר ולקבל תנאי עבודה בסיסיים מתאימים. זו האחריות שלכם בתור מנהלי המשרדים וכדאי לממש אותה. לפרטים נוספים, צרו קשר עם בסט קלינינג.

כיצד בוחרים שירותי ניקיון למשרדים?

בכדי לבחור שירותי ניקיון למשרדים צריך להתחשב בשלושה פרמטרים:

 1. שעות פעילות – חברות שירותי ניקיון מספקות שירותים לאורך כל שעות היום מאפשרות לכם לקבוע בדיוק מתי יהיה לכם נוח להזמין את המנקים למשרד. כיום ישנם משרדים שמעדיפים להזמין שירותי ניקיון בשעות הקצה בהם העובדים לא נמצאים במשרד. כך ניתן לצמצם את ההשפעה על הפעילות השוטפת של העובדים שלכם – ולקבל משרד נקי שיחכה להם בתחילת היום הבא. כמו כן במשרדים גדולים בהם תחלופת העובדים גבוהה ויש צורך בניקיון שוטף כל היום, בעלי המשרדים רוצים לשמור על צוות עובדי הניקיון נוכח כל העת במשרד.
 2. כמות העובדים – יש להזמין מחברת שירותי הניקיון את כמות העובדים בהתאם לדרישה שלכם במשרד. אם יש לכם משרד גדול, ופועלים בו אנשים רבים לאורך כל שעות היום, כנראה שתצטרכו יותר מעובד ניקיון אחד שיהיה זמין לכל דרישה.
 3. סוג הדרישה – מלבד הניקיון השוטף שבחלל המשרד, ישנם משרדים אשר מחזיקים מטבחים וחדרים מקצועיים החייבים להזמין צוות ניקיון – לצורך ביצוע עבודות ניקוי שונות במקצת. לכן אתם רוצים למפות את הדרישה שלכם עוד לפני שאתם פונים לחברת הניקיון.

שומרים על רמת עבודה מקצועית במשרד

המשרד הוא המקום בו מבלים העובדים שלכם את רוב שעות היממה שלהם והם נמצאים שם על מנת לספק את הסחורה בשבילכם. בדיוק מסיבה זו אתם רוצים לאפשר לכל עובד במשרד שלכם להגיע בבוקר לחלל נעים מאוד ונקי שייתן לו את נקודת הפתיחה הטובה ביותר ליום העבודה. ההשקעה בצוות עובדי ניקיון היא השקעה קטנה יחסית אל מול התמורה שאתם מקבלים כבעלי העסקים, לכן מומלץ לחפש כבר בהתחלה חברת ניקיון מקצועית ואמינה.

שירותי ניקיון למשרדים 24/7

ניקיון משרדים במרכז

כאשר חברות ענק רוצות להשקיע את מירב המאמצים שלהן בכדי ליצור את צוותי העבודה האיכותיים ביותר, ולהגיע לתוצרים המקצועיים ביותר, הן לא יכולות להקל ראש, בפרטים הקטנים שהופכים את חייו של כל עובד לנוחים הרבה יותר. בדיוק מסיבה זו, החברות הללו מעסיקות חברות אחרות, חיצוניות, אשר כל מטרתן הוא לספק שירותי ניקיון משרדים במרכז בצורה איכותית ומקצועית. במקום לגרום לעובדים שלכם לבזבז שעות רבות בניקיון המשרד, ולכם להפסיד את כספי ההשקעה במשכורות העובדים על פעולות שאינן מהוות חלק משמעותי מעבודתם, ניתן להשכיר שירותים של חברה מקצועית אשר מחזיקה צוות רחב של עובדי אחזקה וניקיון. כך אתם רגועים לאורך כל שעות היום בידיעה שהמשרד נקי ומסודר בכל חלקיו השונים והעובדים שלכם ידעו שיש להם למי לפנות בכל מקרה בו הם צריכים עזרה מבחינת ניקיון. לפרטים נוספים, צרו קשר עם בסט קלינינג.

מה חשוב לדעת על ניקיון משרדים במרכז?

כאשר אתם מזמינים שירותי ניקיון משרדים במרכז אתם חייבים לבדוק שהחברה עומדת בחמישה תנאים חשובים ביותר:

 1. אמינות – חברת ניקיון משרדים במרכז חייבת להחזיק במוניטין החיובי ביותר שניתן למצוא. כך אתם בטוחים שגם המשרדים הסמוכים לכם מקבלים את אותו שירות מהם ואתם משמרים רמת ניקיון גבוהה מהממוצע.
 2. מיומנות – ככל שצוות העובדים בחברת הניקיון שומר על רמה מקצועית גבוהה יותר, כך המשרד יהיה נקי ומתוחזק לאורך כל שעות היום ובכל פינה שניתן לראות בחלל המשרדי.
 3. צוות רחב – כאשר מדובר על משרדים גדולים מאוד חשוב להביא צוות מקצועי גדול מספיק שייתן מענה לכל העובדים. אם אתם צריכים לשכור עובדים נוספים, חברת ניקיון משרדים במרכז יכולה לאפשר לכם לקבל צוות רחב יותר שיעמוד בכל הדרישות.
 4. שעות פעילות – ישנן חברות אשר מבקשות לקבלת שירותי הניקיון בסיום יום העבודה כך שלעובדים אין שום הטרדות, והם לא פוגשים בצוות המנקים.
 5. ריבוי משימות – תפעול כל חלקי המשרד חשוב מאוד מבחינת המנהלים ולכן חברת ניקיון מקצועית במרכז יכולה לספק מגוון רחב של שירותי ניקיון.

חוויית עבודה נעימה לכולם

את מרבית שעות היממה מבלים העובדים בחלל המשרדי תוך כדי שהם עוסקים משימות הקשורות למקום העבודה. לכן עובדים רבים רוצים למצוא את עצמם הנמצאים בסביבת עבודה מיטיבה ונעימה, ובכלל זאת גם נקייה. השקעת משאבים מקצועית בתחום הניקיון יכולה לשפר פי כמה וכמה את תחושותיהם של העובדים וליצור מצב בו הם מעוניינים מאוד להגיע לעבודה כי נעים להם להיות במשרד.

ניקיון משרדים במרכז עם הצוות של בסט קלינינג

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  מאמרים נוספים

  קידום בגוגל לעסקים