אודות

חברת BEST-CLEANING מציעה שירותי ניקיון בישראל ניקיון דירות, ניקיון בתים, ניקיון משרדים, ניקיון חנויות וכמובן ניקיון אחרי שיפוצים. הניקיון מתבצע בזמן הנקוב תוך זמן הקצר ביותר. צוות המונה כ-48 אנשי מקצוע יכין את הנכס שלכם לרמה שלא הכרתם!

מדוע אנחנו

תנאים סוציאליים

שירותיות ואמינות יסודיות

עמידה בזמנים

 

לקבלת הצעת מחיר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור איתכם קשר

  התחלנו להזמין את הניקיון ב-Best-Cleaning בגלל שהעוזרת שלנו עברה דירה. לי באופן אישי יותר כאשר את הניקיון בבית מבצע אותו אדם קבוע  שמכיר את הדרישות שלי לניקיון, זוכר איפה כל דבר אמור להיות מונח וכו'. אולם, על פי תוצאות של מספר חודשים, אני יכולה לציין שישנם יתרונות לעבודה עם החברה: תמיד אפשר להזמין את הניקיון לשעה הנוחה היות ויש להם עובדות רבות כך שאם אחת עזבה לפתע או חלתה, תמיד ישלחו מחליפה. מנקים היטב, לא משאירים אבק בפינות. נשמעים להערות. עלות של ניקיון סטנדרטי לבית מתאים לנו מאוד.

  פניתי לחברות השונות, את – Best Cleanining אהבתי יותר מכולן. מבחינת המחיר, הם לא הכי זולים, אי שם באמצע, לעומת זאת איכות הניקיון, לדעתי מעט טובה יותר מאחרים. אבל גם כאן אתה לא תמיד יודע מראש למה לצפות היות ועובדי הניקיון מתחלפים. למזלי, אלה שהיו לי היו תמיד טובים, ביצועיסטים. אני מזמין אותם הביתה מדי פעם באופן חד פעמי. לעומת זאת, חתמתי על חוזה עם החברה לצורך ביצוע עבודות ניקיון באופן קבוע במשרדי. מרוצה לחלוטין מהעבודה איתן.

  אני אוהבת איך שעובדי Best-Cleaning מנקים, מבצעים את עבודתם באופן מסור, מוקפד, ואם מייד מצביעים להם על החסרונות, שוטפים מחדש. היחס שלהם תמיד אדיב, דברים אחדים הייתי עושה אחרת, אבל קשה לי לעשות הכול לבדי. העיקר שהבית נקי ומסודר. לאנשים בגילי קשה להם לשטוף רצפות בכל הדירה או לנקות חלונות – זוהי אופציה טובה.

  מזה כחצי שנה, אני משתמשת באופן סדיר בשירותי Best-Cleaning, מזמינה אותם כל שבועיים. העובדים מגיעים בזמן (רק פעם אחת בתקופה של חצי שנה, הבחורה מעט איחרה), מנקים מהר ודי ביסודיות לניקיון משמר. בינתיים, אני מאוד מרוצה מזה, חיפוף ברור מעולם לא ראיתי, איכות הניקיון תמיד קבועה. פעמיים בתקופה זו, הזמנתי ניקוי חלונות, אהבתי את עבודתם, ניקו הכול.

  חברת ניקיון מומלצת בסט קלינינג

  בשנים האחרונות יותר ויותר משרדים מעוניינים לספק לעובדים שלהם את רמת השירות הנדרשת על ידי שילוב של שירותיה של חברת ניקיון מומלצת לצוות התחזוקה הכולל של המשרד. במקום לבזבז את זמנה מה יקר של העובדים שלכם על ניקיון וטיפוח המשרד, אתם יכולים להשקיע בעובדים מקצועיים בתחום הם אשר מספקים לכם עבודת ניקיון בהתאם לצרכים של המשרד שלכם ושומרים על רמת מקצועיות גבוהה מאוד. כתלות בשעות הפעילות של המשרד ניתן להזמין את שירותי הניקיון הדרושים לכם וכך לצמצם את ההשפעה על העובדים במהלך שעות העבודה המקובלות. לפרטים נוספים, ניתן לפנות אל בסט קלינינג.

  חברת ניקיון מומלצת – איך לבחור?

  בבואכם לבחור את חברת הניקיון שתספק את שירותי אחזקת המשרד הנדרשים לכם, יש להתייחס לכמה פרמטרים חשובים מאוד: צוות העובדים – חשוב להשכיר את השירותים של צוות העובדים המתאים ביותר למשימות בחלל המשרדים שלכם. אם מדובר על עבודה לאורך כל שעות היום, צוות מנקים קבוע יכול לשמור על רמת תפעול גבוהה מאוד לאורך כל שעות היממה. גישה למשרד -אתם רוצים לבחור בחברת ניקיון מומלצת אשר תוכלו להיות בטוחים ברמות האחריות והמיומנות של צוות העובדים שלה. עד לרמה בה ניתן להשאיר לצוות המנקות מפתח קבוע אשר יאפשר להם גישה למשרד. חומרי הניקוי – חברת ניקיון מומלצת ומקצועית תעשה שימוש בחומרי הניקוי האיכותיים ביותר שקיימים בשוק ותאפשר לכם לקבל רמת ניקיון גבוהה לאורך כל שעות היממה. כך אתם תספקו לא עובדים בצוות החברה מתקנים, כמו חדר מטבח או שירותים, מצוחצחים ומוכנים לפעולה בכל רגע ורגע במהלך היום.

  חברת ניקיון מומלצת לסביבת עבודה נקייה מעודדת פרודוקטיביות

  כאשר העובדים שלכם מגיעים למקום העבודה, הם עמוסים וטרודים בכל המשימות החשובות ביותר שיש להם לבצע מתוקף תפקידם, כמו גם בענייניהם האישיים ובחיי היומיום שלהם. כך ששגרת יומו של עובד ממוצע היא שיגרה עמוסה מאוד, הדורשת ממנו לחלק את הקשב לכמה וכמה תחומי עניין. במקום להפעיל על העובדים במקום העבודה עוד לחץ אתם יכולים לאפשר להם לקבל את כל השירותים הנדרשים להם על ידי צוות מנקים מקצועי ואחראי שיהיה חלק מהנוף במשרד.

  קידום בגוגל לעסקים